Rejestracja

W celu uczestnictwa w konferencji prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 11 września br. lub do wyczerpania miejsc.
Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się na konferencję. Po zakończeniu rejestracji organizator prześle potwierdzenie uczestnictwa w wydarzeniu.

MEDIA: prosimy o wypełnienie formularza (POBIERZ) i odesłanie go na adres: konferencja@deluxevent.pl


Rejestracja została zakończona


* Oświadczam, iż zapoznałem się z Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję jej postanowienia.

* Zdaję sobie sprawę, że relacja z konferencji w postaci zdjęć oraz nagrania zostanie zamieszczona na stronach internetowych Organizatora oraz na jego kontach w portalach społecznościowych. Podstawą prawną do przetwarzania i rozpowszechniania wizerunku jest art. 81 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t. j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1191, ze zm.), zgodnie z którym zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza. Organizator zapewnia, że rozpowszechnianie zdjęć i nagrań będzie dokonywane wyłącznie w celu relacji z konferencji oraz w sposób zapewniający należytą ochronę Państwa dóbr osobistych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez Agencję Badań Medycznych z siedzibą w Warszawie (00-014) ul. Moniuszki 1a, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera, drogą elektroniczną, zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.

* Wszystkie pola oraz zgody oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Przed wysłaniem formularza proszę upewnić się, że zostały one wypełnione oraz zaznaczone.

Rejestracja została zakończona